Elektroinstalace

Naše společnost Vám může nabídnout veškeré realizace či rekonstrukce silnoproudých a slaboproudých rozvodů v rodinných a bytových domech, v průmyslových a komerčních objektech.

Slaboproud

Nabízíme Vám různé druhy elektroinstalací od úpravy bytových elektroinstalací, až po nové instalace v bytech, domech nebo průmyslových objektech. Zajišťujeme také revize a ostatní práce spojené s naším oborem působnosti. Provádíme tedy široké spektrum elektrikářských prací, při kterých používáme nejkvalitnější součástky a materiály těch nejlepších výrobců. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

Silnoproud

Provádíme instalace veškerých silnoproudých rozvodů nízkého napětí do 1000V. Zajistíme si veškeré přípravné práce, bezplatně zpracujeme cenovou nabídku na elektroinstalaci v požadovaném rozsahu. Elektroinstalace provádíme v domovní výstavbě, průmyslových halách a také v obchodních domech. Nachystáme domovní přípojku elektrické energie do objektů. Po elektroinstalaci vystavíme revizní zprávu.

Výroba rozvaděčů NN

Provádíme výrobu rozváděčů NN do 1000V včetně návrhu a projektové dokumentace.

– Výroba rozváděčů nízkého napětí do 400A
– Zapuštěné rozváděče
– Povrchové rozváděče

Sídlo:
GRMOLEC servis s.r.o.
Riegrova 1412/23a
697 01 Kyjov

Provozovna:
Jungmannova 907
697 01 Kyjov
IČO: 292 78 597